O firmie

o-firmie stacja-ro

o-firmie uklad-filtracji

o-firmie filtry-multimedialnei
       MCC Mariusz Cabała to firma o profilu inżynierskim specjalizująca się w technologiach chemicznego i technicznego uzdatniania wody oraz technologiach pomiarowych dla przemysłu. Działamy od 2006 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu swoich pracowników i współpracowników.

Oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także rozwiązania problemów i pomoc w doborze odpowiedniej technologii. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia i długoletnie doświadczenie.

Współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie urządzeń i technologii dla przemysłu, takimi jak: Azud, Grundfos, SGM Lektra, Nalco, Yokogawa, Pevasa, Nivelco i innymi. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z fabryk uznanych producentów.

Naszym klientom oferujemy:
  • Rozwiązania dopasowane do potrzeb - zapewniamy dobór technologii oraz niezbędnych urządzeń, kierowany dla indywidualnych potrzeb klienta.
  • Gwarancję najwyżej jakości - w swoich realizacjach wykorzystujemy sprawdzone urządzenia wiodących firm na rynku, gwarantując tym samym najwyższą jakość i długoletnią bezawaryjną pracę wykonywanych przez nas aplikacji.
  • Wieloletnie doświadczenie - wieloletnia obecność na rynku oraz liczne projekty w których uczestniczyli nasi pracownicy zaowocowały zdobyciem doświadczenia oraz zbudowaniem zaufania wielu klientów.

MCC gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę - od stworzenia koncepcji technologicznej poprzez wykonanie obliczeń wraz z badaniami i analizami technicznymi, dostawę urządzeń, aż po montaż i obsługę serwisową.

Zapraszamy do współpracy. 
Nasi partnerzy
Azud 1 Colberge 1 sgm-logo chemitec-logo Nalco 1 Yokogawa 1